İmpa Pano

İMPAPANO ;  İMPA  Mühendislik Elektrik Sanayi ve Ticaret . bünyesinde de uzun yıllar çalışmış,birçok projeye başarı ile imza atmış personeli ile 1994 yılı başlarında kurulmuştur. Dolayısıyla  yeterli deneyim,bilgi birikimi ve iş yapabilme kapasitesine sahiptir. Kuruluş amacı elektrik panelleri montajında hızlı,güvenli,kaliteli çözümler sağlayarak müşteri taleplerini karşılamaktır.


Vizyonumuz

Güvenilir temellere oturtulmuş uluslararası operasyonları
olan ve Türkiye'nin en büyük Pano firması olmak.

Misyonumuz

Değerlerimiz ve ideallerimiz doğrultusunda, tüketiciye yüksek kaliteli ve güvenilir ürünleri uygun fiyata sunmak.


Uzmanlık Ve Tecrübe

Kadromuzda uzun yıllar sektörde yer almış, kaliteli imalatı ilke edinen tecrübeli ve uzman personellerimizle çalışmaktayız.


Kalite Ve Teknoloji

İMPA  Pano kalite ve teknolojide önde olan SIEMENS ABB SCHNEIDER,,EATON markaları ile işbirliği halindedir.Bu markaların  partneri konumunda bulunmaktadır.


Müşteri Odaklı

Müşteriyi, planlanacak bütün faaliyetlerin merkezine koyma stratejimize bağlı olarak proje imalatının yapıldığı dönem de veya sonrasında maliyet gözetmeksizin müşteri taleplerini göz önünde tutmaktayız. Bu yolla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ,çalışmalarımızın devamlılık kazanacağını düşünmekteyiz.


Dürüstlük Ve Güvenilirlik

Şirketimiz; müşterileri, çalışanları ve diğer kuruluşlar ile olan ilişkilerinde dürüstlük ilkesine bağlıdır. Müşterilerimizle ilişkilerimiz karşılıklı güvene dayanır, açık ve anlaşılırdır.Doğru bilgi vermenin, müşteri hizmetlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmenin güvenilirliğin temeli olduğu şirketimizce benimsenmiştir.

Sürekli Gelişim ve Değişim

Günümüzde sürekli gelişim ve değişim, bireysel ve kurumsal başarıda olmazsa olmaz, vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Şirketimiz gerek kişisel, gerekse kurumsal olarak yenilikleri takip ederek,hızlı bir şekil de ayak uydurmaya çalışmaktadır.Bunun bireysel ve kurumsal başarının en önemli öğesi olduğunu düşünmekteyiz.

İşletmeniz için kaliteli hizmet almak ister misiniz?